Dziękujemy za wiadomość

W ciągu kilku dni wyślemy do Ciebie odpowiedź na adres e-mail podany w formularzu

OK

Kontakt

Instagram:

@annawrzodak

Facebook:

@annawrzodak  Może tutaj szybciej znajdziesz odpowiedź

  Częste pytania (FAQ):

  Czy opakowanie z rzęsami zawiera klej?

  Opakowanie nie zawiera kleju.

  Który model rzęs wybrać?

  Przy wyborze modelu rzęs kieruj się efektem, który chcesz osiągnąć – wybieraj rzęsy z kolekcji Natural dla eleganckiego, stonowanego, naturalnego efektu, jeżeli chcesz osiągnąć bardziej wieczorowy, „dramatic” look – zdecyduj się na rzęsy z kolekcji Glamour.

  Nasza rekomendacja: zamów Multipack, zawierający obie kolekcje, 6 różnych modeli, które możesz przetestować, wykorzystać do makijaży na różne okazje i wybierz swojego faworyta.

  Czy rzęsy można tuszować?

  Tak – rzęsy są wykonane z naturalnego włosia i można je pokrywać tuszem do rzęs. Wszystkie modele mają wycieniowane końcówki, idealnie imitują naturalne rzęsy, po aplikacji można – dla bardziej wyrazistego i spójnego efektu – wytuszować całość.

  Co będę potrzebować do aplikacji rzęs?

  Odpowiednie akcesoria są niezbędne do aplikacji rzęs na pasku – przede wszystkim pęseta i klej.

  Nasza rekomendacja: LASH APPLICATOR (MAC Cosmetics) – eleganckie, wygodne narzędzie, które umożliwia precyzyjną aplikację sztucznych rzęs oraz Huda Beauty Waterproof Lash Glue (kolor ciemny – DARK TONE).

  Czy dostęp do szkolenia jest możliwy z każdego urządzenia?

  Po zakupie szkolenia dostęp do niego jest możliwy praktycznie z każdego urządzenia, które jest telefonem/tabletem/komputerem.

  Indywidualna nauka makijażu – co to?

  Indywidualna nauka makijażu to szkolenie dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, która pragnie nauczyć się malować profesjonalnie. Program szkolenia jest ustalany indywidualnie – w zależności od potrzeb i oczekiwań kursantki – dla osób nieposiadających doświadczenia, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem – dobór kosmetyków i nauka technik ich aplikacji, dla osób ze sporym doświadczeniem w wizażu – nauka aktualnych trendów, wybranych technik i trików makijażowych. Podstawową wartością warsztatów jest indywidualne podejście do kursantki – uwzględnienie jej oczekiwań w zakresie kreowania własnego wizerunku, ustalenie preferencji w doborze kosmetyków i technik, tak aby potrafiła podkreślać naturalną urodę i wykonywać makijaż adekwatny do stylu życia, upodobań, cenionej estetyki.
  Na warsztatach trenerka (Anna lub Weronika) wspólnie z kursantką wykonują 2 makijaże – soft glam (subtelny, codzienny) oraz wieczorowy glamour.

  Warsztaty zawodowe – jak wyglądają?

  Warsztaty zawodowe mają na celu naukę technik niezbędnych do wykonywania makijaży komercyjnych – malowania innych osób. Na szkoleniu obecna jest modelka (lub – w zależności od wybranej opcji – modelki), kursantka wspólnie z Anną wykonuje makijaże techniką „na 2 pędzle”. Program szkolenia ustalany jest indywidualnie – w zależności od poziomu zaawansowania kursantki, jej potrzeb i oczekiwań.
  Podczas szkolenia Anna skupia się na 3 podstawowych obszarach:
  – nauka technik niezbędnych do wykonywania profesjonalnych, zgodnych z aktualnymi trendami makijaży;
  – rekomendacje produktowe – zapoznanie kursantki z najbardziej wartościowymi produktami profesjonalnymi , metodami ich aplikacji, skompletowanie kuferka makijażystki;
  – sesja fotograficzna, tworzenie materiału video – nauka technik wykonywania zdjęć i filmów makijaży oraz tworzenia contentu makijażowego w mediach społecznościowych.

  Ile modelek modeluje na warsztatach zawodowych?

  Liczba modelek jest uzależniona od wybranej opcji szkolenia:
  – 1 lub 2 modelki na warsztatach 1-dniowych
  – 2, 3 lub 4 modelki na warsztatach 2-dniowych
  Nasza rekomendacja: makijażystki początkujące, z niewielkim doświadczeniem w malowaniu komercyjnym – zalecamy szkolenie rozszerzone obejmujące dodatkowy program, dodatkowe makijaże i większą liczbę modelek na warsztatach.

  Co należy zabrać na warsztaty?

  Chęć do nauki, entuzjazm i uśmiech 🙂 Wszystko, co jest niezbędne do realizacji programu szkolenia – modelki, kosmetyki, pędzle, akcesoria – będzie przygotowane w studio, bez dodatkowych opłat. Na miejscu dostępny jest catering (kawa, napoje, posiłek w trakcie szkolenia zawodowego) oraz bezpłatny parking.

  Zostań z nami na dłużej

  Wystarczy adres e-mail, abyśmy mogli być w stałym kontakcie.

  Miło będzie nam dzielić te same pasje! Obiecujemy przesyłać jedynie wartościowe treści.