Szkolenia z Anną Wrzodak

Częste pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy dostęp do szkolenia jest możliwy z każdego urządzenia?

Po zakupie szkolenia dostęp do niego jest możliwy praktycznie z każdego urządzenia, które jest telefonem/tabletem/komputerem.

Indywidualna nauka makijażu - co to?

Indywidualna nauka makijażu to szkolenie dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, która pragnie nauczyć się malować profesjonalnie. Program szkolenia jest ustalany indywidualnie - w zależności od potrzeb i oczekiwań kursantki - dla osób nieposiadających doświadczenia, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem - dobór kosmetyków i nauka technik ich aplikacji, dla osób ze sporym doświadczeniem w wizażu - nauka aktualnych trendów, wybranych technik i trików makijażowych. Podstawową wartością warsztatów jest indywidualne podejście do kursantki - uwzględnienie jej oczekiwań w zakresie kreowania własnego wizerunku, ustalenie preferencji w doborze kosmetyków i technik, tak aby potrafiła podkreślać naturalną urodę i wykonywać makijaż adekwatny do stylu życia, upodobań, cenionej estetyki.
Na warsztatach trenerka (Anna lub Weronika) wspólnie z kursantką wykonują 2 makijaże - soft glam (subtelny, codzienny) oraz wieczorowy glamour.

Warsztaty zawodowe - jak wyglądają?

Warsztaty zawodowe mają na celu naukę technik niezbędnych do wykonywania makijaży komercyjnych - malowania innych osób. Na szkoleniu obecna jest modelka (lub - w zależności od wybranej opcji - modelki), kursantka wspólnie z Anną wykonuje makijaże techniką "na 2 pędzle". Program szkolenia ustalany jest indywidualnie - w zależności od poziomu zaawansowania kursantki, jej potrzeb i oczekiwań.
Podczas szkolenia Anna skupia się na 3 podstawowych obszarach:
- nauka technik niezbędnych do wykonywania profesjonalnych, zgodnych z aktualnymi trendami makijaży;
- rekomendacje produktowe - zapoznanie kursantki z najbardziej wartościowymi produktami profesjonalnymi , metodami ich aplikacji, skompletowanie kuferka makijażystki;
- sesja fotograficzna, tworzenie materiału video - nauka technik wykonywania zdjęć i filmów makijaży oraz tworzenia contentu makijażowego w mediach społecznościowych.

Ile modelek modeluje na warsztatach zawodowych?

Liczba modelek jest uzależniona od wybranej opcji szkolenia:
- 1 lub 2 modelki na warsztatach 1-dniowych
- 2, 3 lub 4 modelki na warsztatach 2-dniowych
Nasza rekomendacja: makijażystki początkujące, z niewielkim doświadczeniem w malowaniu komercyjnym - zalecamy szkolenie rozszerzone obejmujące dodatkowy program, dodatkowe makijaże i większą liczbę modelek na warsztatach.

Co należy zabrać na warsztaty?

Chęć do nauki, entuzjazm i uśmiech :) Wszystko, co jest niezbędne do realizacji programu szkolenia - modelki, kosmetyki, pędzle, akcesoria - będzie przygotowane w studio, bez dodatkowych opłat. Na miejscu dostępny jest catering (kawa, napoje, posiłek w trakcie szkolenia zawodowego) oraz bezpłatny parking.

Zobacz co mówią na temat tego produktu:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *